Добрий звіт за червень

🥣 За місяць ми видали приблизно ~ 1500 порцій другої страви + чай, кава, інколи салат, солодощі до чаю

🏡 Адресну допомогу продуктами отримало 16 сімей, а якщо детальніше, то всього 42 людини, з яких 21 – діти.

🧑‍🦳 Зняли відео-заклик про бабусю Люсю, в якої згорів будинок, щоб допомогти облаштувати її квартиру. Нам вдалось з допомогою інших людей привезти холодильник та плиту, це було найголовніше, а також нам для неї передали меблі, але чекаєм, щоб спочатку в квартирі порядок навести, бо повно хламу там. А бабушка нам не дає допомогти прибрати, та потихеньку все сама). Також, поки не було плити приносили їй готову їжу, а з плитою принесли продукти.

💊В медичному напрямку ми в червні місяці допомогли сім’ї Касинець, а саме діткам – Олегу, Максиму та Лізонці з закупкою медикаментів від епілепсії.

🏚️ Відвідали жінку Магдалину, яка живе в гаражі, завезли їй продукти, дізнались які ще нагальні потреби є, виклали цю інформацію вам, і з допомогою добрих людей, що пожертвували кошти – відремонтували їй холодильник, купили нову плиту, внутрішній якісний замок.

▪️ Це такі, найбільші діла описали вище, а поміж тим ще багатьох людей покупали, постригли, видали багато одягу, взуття потребуючим, поспілкувались та морально підтримали.

Наші програми