“Добрий звіт” за липень

🥣Кожного дня, з неділі по п’ятницю у нас проходили обіди в двух точках одночасно, а з 20 липня ще й додаткова четверта точка відкрилась, і з того часу обід роздається одночасно в трьох місцях, загальна к-сть яких доходить від 50 до 70 людей, + деякі беруть на своїх рідних, друзів. І так загалом в місяць видається приблизно від 1300 до 1600 порцій їжі.
🛍️Продуктові набори за цей місяць отримало 18 сімей, – це 48 людей, з яких 22 – це діти.
🏥Жіночку Світлану, що наполовину паралізована – спочатку відправили на реабілітацію в обласний центр неврології, а потім перевели в міський, де з нею займаються досвідчені реабілітологи, і допомагають відновитись. Там же, в міській лікарні допомагають з документами на інвалідність, щоб могла діставати хоч якісь гроші
🧚Також, на початку місяця допомогли зібрати кошти на оперативне втручання для Лізоньки, і їй зробили операцію, після якої вона себе почуває краще)
💊Ще цього місяця ми заключили договір з однією аптекою, в якій люди, які звертаються до нас з направленням від лікаря за допомогою в покупці ліків – можуть безкоштовно отримати необхідні їм ліки. Ми виписуєм наше особисте направлення від фонду, і по ньому в аптеці людина може отримати необхідне. Таких направлень за цей місяць ми виписали на 17 людей, загальною сумою більше 4тис грн
👓Для жіночки Ольги замовили і оплатили нові окуляри, так як старі були з огромними, потрісканими лінзами, і поломаною оправою.
🧾Завдяки 4тій точці кормління, де ми маєм можливість ближче і ефективніше спілкуватися з людьми, які тимчасово непрацюючі по різним обставинам – ми трьом чоловікам вже допомогли з відновленням документів, вони чекають, як буде готове, і відразу планують влаштуватись на роботу.
💇Один з наших підопічних, Паша, провів годину перукарської роботи, і підстриг 9 чоловіків)
🚿В нашій душовій протягом місяця майже через день купалися потребуючі, та отримували, при потребі чистий, новий одяг, а їх старий та брудний прався в нашій пральній машині, і сушився в нашій сушці)
🧘Одного з наших підопічних, який був від самого початку, і який був один з “найважчих” психологічно, морально і душевно – нам вдалось спочатку підлікувати від серйозних опіків, з допомогою психологів і просто добрих людей підняти на ноги, і далі ми відправили його на реабілітацію в центр. З ним зв’язок маємо, підримуєм, і з нетерпінням чекаємо на хороші результати.

Ось такий результат за цей місяць. Дякуємо всім і кожному, хто зробив свій, навіть найменший вклад. Нам потрібна ще ваша допомога – і фінансова і моральна і фізична – не проходьте осторонь, а об’єднуймось заради доброї справи і цих потребуючих людей!

*Нажаль, не на всю цю роботу є фото, так як багато людей соромиться, і не дає згоду на публікацію в соцмережах. Вони мають на це право, то ж про деякі діла, просто повірте нам на слово)

Наші програми