Добрий звіт за серпень


🎒 Цього року вперше відбулась акція від нашого фонду “Збери дитину до школи”, завдяки якій 122 дитинки мали змогу піти до школи з новенькими портфеликами з канцелярією. За великий фінансовий вклад, та активну підтримку щиро дякуємо будівельній компанії “Gazda”, а також торговельному центру “Епіцентр” за велику знижку на ці портфелики, а також дякуєм директорам обох Епіцентрів, за їх особистий вклад в цю акцію. Щиро вдячні пекарні “Колач”, від мережі магазинів “Svitlana” за те, що кожна дитинка пішла додому з своєю власною, невеличкою піццою! А також дякуєм анонімним благодійникам за цукерочки для наших діток!
🛍️ Ще цього місяця 20 родин отримали продуктові набори, в які входило – Макарони, Гречка, Манка, (в деякі ще додатково Кукурудзяна та Пшенична), Цукор, Творог, Яйця, Сметана, Картопля, Цибуля, Морква, Часник.
——До речі, можливо, хтось з вас має бажання долучитись в закупці цих продуктів, чи маєте бажання щось від себе додати в ці набори, наприклад солоденьке чи фрукти, чи хтось має бажання і можливість послужити машиною, та допомогти розвезти ці набори?
🥣Кожного дня, наші жіночки-тружениці готували свіжу, смачну і корисну їжу для 80-100 потребуючих людей! А порцій доходить в день, і до 135! Є такі деякі пенсіонери, які навіть собі на вечерю беруть їсти…
💊Всі, хто потребували ліків, виписаних лікарем, і не мали змоги собі їх дозволити – звертались до нас, і по нашим направленням, в одній з аптек міста мали змогу отримати ці ліки безкоштовно!) Таких людей минулого місяця було до 20 чоловік.
🧑Познайомились з хлопчиком Богданом і його бабусею, коли завозили їм продукти. В нього ДЦП, і через те, що кості, м’язи і сустави ростуть не одночасно – в нього стався вивих в бедрі… І якщо раніше він вже сам ходити, по трохи, міг, то тепер взагалі прикутий до коляски.. Звернулись до нас з допомогою в операції, і плануємо допомогти йому!) А які він гарні фігурки з глини вміє робити! – його роботи, аж в Київ на виставку відправляли)) але тепер в школу завезли не чисту, білу глину, а червону і з домішками, і з неї важко щось достойне зробити..
Можливо, знайдеться хтось, хто захоче проспонсорувати в цю школу хорошу, якісну глину?😉
🎉Також, на День Незалежності України ми привітали, і передали гостинці 7ми неповнолітнім юнакам в СІЗО. Хтось винний, хтось, можливо, ні – не нам судити, а проявити чуточку тепла і доброти до них – ми в силі.
🤝Познайомились з дідусем Анатолієм, та його 93річною мамою, Марією. В складний для нього час, після інсульту, коли він сам за собою доглядати не міг, а тим більше старенька мама, коли дуже впав духом і здоров’ям – по можливості підтримали їх і морально, що їм дуже необхідно було, і матеріально, і з ліками. На той момент вони дуже хотіли попасти в дом престарілих, і на сьогодні гній день вони вже там, і раді, що за ними є кому попіклуватись

💚Не забувайте, хоч раз в день, хоч раз в тиждень, хоч раз в місяць зробити якесь добре, безкорисне діло, на благо комусь!) І пам’ятайте – тому хто дає – обов’язково повернеться сторицею!

Наші програми