Новини

Якщо ти думаєш: «Я не можу дати фонду чогось багато, а дрібниця не так важлива», то ти помиляєшся Ми вже давно впевнелись, що коли нам приносили навіть по одній пачці макарон чи гречки - це якраз було потрібно, щоб добавити комусь в продуктовий набір.
🥣 За місяць ми видали приблизно ~ 1500 порцій 🏡 Адресну допомогу продуктами отримало 16 сімей, а якщо детальніше, то всього 42 людини, з яких 21 - діти. ....
Це пані Світлана , 27 березня в неї стався інсульт, і відмовила ліва сторона . На той момент з нею проживав її син Ваня, але так сталось, що прийшли з соціальної служби, забрали і сказали, поки пані Світлана не стане на ноги вони його не віддадуть.
Збір коштів на оперативне втручання потребує дівчинка Ліза Касинець, яке буде відбуватися за методом доктора Ульзібата і носить назву «Перкутанна міофасціотомія» і являє собою роботу над подовженням м'язів.
Нещодавно ми приїздили в гості до дуже привітної жінки - Магдалини, яка не дивлячись на те, що живе в гаражі - запропонувала нам відразу каву, і «вихвалялась» своїм міні-городиком!
Відео-подяка за моральну та матеріальну підтримку. Переходіть в "детальніше" для перегляду відео
Хочемо висловити щиру подяку нашим маленьким волонтерам за допомогу у видачі їжі, а особовому за їхнє чуйне та добре серце
Сьогодні в НАС хороша новина - наш фонд допоміг сім‘ї Касинець купити медикаменти, для трьох дітей хворих на Дитячий церебральний параліч та епілепсію.
Давайте разом допоможемо цій бабусі, хто чим може, яка залишилась, в прямому сенсі, всього, після пожежі у власному будинку!
Якщо ви можете нам допомогти бодай з одним із пунктів, або знаєте тих, хто може допомогти - будемо дуже вдячні!