Новий напрямок – допомога дітям

Це дуже добре допомагати всім тим, кому ми допомагаємо. Але є ще дехто, хто також, не менше, потребує нашої допомоги – це діти!

Діти, які не по своїй волі, і не по своєму вибору опинились в неблагополучних родинах, в умовах, нижчих, від нормального життя.

Чим ми хочем допомогти:

  • Для діток з неблагополучних родин допомога з закупкою необхідних речей для навчання (рюкзаки, канцтовари, підручники, можливо форма, якщо потрібна в школі і тд)
  • Для талановитих діток з неблагополучних родин – допомога з додатковим навчанням, розвитком, курсами, виїздом на олімпіади; закупка додаткових речей для навчання саме в тому предметі, до якого є здібності.

Ціль цієї допомоги – щоб коли ці діти виростуть, у них був шанс не жити таким життям, як їх батьки (по своїй, чи не своїй волі), а вивчитись, і далі побудувати своє життя повноцінним, успішним, і бути ні від кого не залежним. Щоб чим далі, тим менше було тих, кому потрібна допомога безкоштовними обідами, продуктовими наборами, і з облаштуванням житла.

Задача нашого фонду – допомагати не просто заради допомоги, а ми хочемо змінювати життя людей, і щоб далі чим менше ставало нужденних і неблагополучних. А також, щоб приєднувались в допомогу іншим ті, хто розуміє і відчуває біль іншого, або сам пройшов цей важкий шлях, і на собі пережив, як це.

І тому сьогодні ми звертаємось до вас – якщо ви знаєте діток, які потребують допомоги – в закупці необхідних речей для навчання, розвитку; талановитих діток в якійсь сфері, які не мають змоги оплатити собі якісь додаткові гуртки, чи виїзди на олімпіади, чи інше – пишіть нам в приват, ми кожному, дійсно потребуючому, обов’язково допоможем!

Або дзвоніть за телефоном – 0501077277 (Діана)
Наш сайт – rukadopomogy.com
Інстаграм – @rukadopomogy.uzh

Наші програми