Про нас

Всім привіт! Вас вітає команда благодійного фонду «Рука допомоги»

Кожен з нас на Землі має свою місію , свою мету та напрямки, але все що нас повинно об’єднувати і не залишати осторонь – це допомога та підтримка тих, хто цього потребує!

Місія та завдання нашого фонду «Рука Допомоги» дає можливість зрозуміти, що благодійність – це важливо , і є невід’ємною частиною нашого з вами життя .

Наш фонд не відноситься до політичних, олігархічних та релігійних організацій,
та не фінансується ними для їх реклами.

Як все почалось ?

У декількох людей на серці виникло бажання допомагати обездоленним, нужденним, тим хто без житла, роботи, чи в інших скрутних обставинах, особливо в зимовий період.

Тому, ми об‘єднали наші бажання і зусилля і створили цю організацію. Так як на  початку вона була націлена на безхатьків, то і головна наша задача, ціль була на той момент – підняти їх з цієї прірви на ноги та відпустити в світ повноцінними, нормальними, з цілеспрямованністю і жагою до життя. Тож ми окрім того, що годували їх гарячими обідами кожного дня, допомагали з відновленням документів, лікуванням, реабілітацією та консультаціями психолога (на відео якраз можете побачити як це все відбувалось).


Далі, ми почали охоплювати і інші вразливі категорії населення – літніх людей, з мінімальною пенсією, людей з інвалідністю, діток з інвалідністю та діток з родин в складних життєвих обставинах. 

Далі буде…))Кожен з Вас , де би ви не знаходились , можете стати саме тою рукою допомоги . Зусиль для цього багато не потрібно , головне бажання.

Задача нашого фонду – допомагати не просто заради допомоги, а ми хочемо змінювати життя людей, і щоб далі чим менше ставало нужденних і неблагополучних. А також, щоб приєднувались в допомогу іншим ті, хто розуміє і відчуває біль іншого, або сам пройшов цей важкий шлях, і на собі пережив, як це.

Кому ми допомагаємо

Чим ми допомагаємо