Про нас

Всім привіт! Вас вітає команда благодійного фонду «Рука допомоги»

Кожен з нас на Землі має свою місію , свою мету та напрямки, але все що нас повинно об’єднувати і не залишатись в сторонці – це допомога та підтримка тим, хто цього потребую !

Місія та завдання нашого фонду « Рука допомоги» дає можливість зрозуміти, що благодійність – це важливо , і є невід’ємною частиною нашого з вами життя .

Наш фонд не відноситься, а саме до:
— Політичних
— Олігархічних
— Релігійних організацій.
Та не фінансується ними для їх реклами.

Як все почалось ?

У декількох людей на серці виникло бажання допомагати обездоленним, нужденним, тим хто без житла, роботи, чи в інших скрутних обставинах, особливо в цей важкий, зимовий період.

Тому, ми об‘єднали наші бажання і зусилля і створили цю організацію.
Головна наша задача, ціль – підняти їх з цієї прірви на ноги та відпустити в світ повноцінними, нормальними, з цілеспрямованністю і жагою до життя.

Кожен з Вас , де би ви не знаходились , можете стати саме тою рукою допомоги . Зусиль для цього багато не потрібно , головне бажання.

 

Задача нашого фонду – допомагати не просто заради допомоги, а ми хочемо змінювати життя людей, і щоб далі чим менше ставало нужденних і неблагополучних. А також, щоб приєднувались в допомогу іншим ті, хто розуміє і відчуває біль іншого, або сам пройшов цей важкий шлях, і на собі пережив, як це.

Кому ми допомагаємо

Чим ми допомагаємо