Безкоштовні обіди

До нас за гарячим обідом приходить чимало нужденних. Серед них більша частина це літні люди, які не мають змоги чи можливості самі за себе попіклуватись, а також інваліди і люди, які тимчасово втратили роботу чи житло.

Кожного дня з понеділка по п’ятницю на Фединця 48 наші жіночки трудяться, як бджілочки, щоб нагодувати їх ситним, гарячим обідом.

Ось, знайомтесь, з ними:

Це наші т. Лєна (в центрі), т. Марія (праворуч) та т. Віра (ліворуч), на яких тримається велика робота по організації та видачі людям цим обідів. Воне це роблять з великим старанням та любов’ю, що дуже відчувається, і люди, що приходять, вже дуже прив’язались до них, і стали як одна сім’я.

Ось, що каже т. Лєна на рахунок того, чого вона тут, з нами:

-“У мене таке запитання до усіх: “Коли людина в житті буває щасливішою – коли щось отримала в подарунок, чи коли сама щось подарувала?”. На це запитання хай кожен відповість собі сам, а я розповім про себе: працюю на фонді “Рука Допомоги” майже 2 роки, і приходять до нас люди, які знаходяться за межою бідності. Це старенькі, немічні люди та безхатьки, і коли ти їм даєш їсти, або просто скажеш слово втіхи, чи купиш якісь ліки – то подивишся в ті очі, а вони – повні подяки! І тоді ти розумієш, що не даремно живеш на цій землі, ти комусь потрібна, і так стає приємно на душі, получаєш такий заряд на цілий день! Моя вам порада – робіть Добро, і буде вам Добре!”

 

 

А тепер познайомимо вас з деякими нашими підопічними:

 

Але без вашої підтримки нам буде важко продовжувати свою діяльність, тож щиро закликаємо вас пожертвувати разово, чи зробити підписку на постійній основі, перейшовши на сторінку “Допомогти” у верхньому правому кутку. 

Підтримайте цей напрямок

Завдяки вашій участі багато нужденних людей зможуть отримати необхідну матеріальну та психологічну підтримку!

Ще програми фонду