Розвиток та навчання дітей

Є ще дехто, хто також, не менше, потребує нашої допомоги – це діти!

Діти, які не по своїй волі, і не по своєму вибору опинились в неблагополучних родинах, в умовах, нижчих, від нормального життя.

Чим ми хочем допомогти:

  • Для діток з неблагополучних родин допомога з закупкою необхідних речей для навчання (рюкзаки, канцтовари, підручники, можливо форма, якщо потрібна в школі і тд)
  • Для талановитих діток – допомога з додатковим навчанням, розвитком, курсами, виїздом на олімпіади; закупка додаткових речей для навчання саме в тому предметі, до якого є здібності.

 Ціль –

Коли ці діти виростуть, щоб у них був шанс не жити таким життям, як їх батьки (по своїй, чи не своїй волі), а вивчитись, і далі побудувати своє життя повноцінним, успішним, і бути ні від кого не залежним. Щоб чим далі, тим менше було тих, кому потрібна допомога безкоштовними обідами, продуктовими наборами, і з облаштуванням житла.

  Акція: “Збери дитину до школи”

Першим кроком до створення сприятливих умов для навчання та розвитку стала акція “Збери дитину до школи”.
Завдяки нашому генеральному партнеру – Будівельній компанії “Gazda”, а також Торговельному Центру “Епіцентр” – спільними силами та вкладеннями – ми закупили 123 портфелики з канцелярією, і роздали всім дійсно потребуючим діткам.

Підтримайте цей напрямок

Завдяки вашій участі багато нужденних людей зможуть отримати необхідну матеріальну та психологічну підтримку!

Ще програми фонду