Він просто хоче, щоб їх з мамою забрали в “Дом для престарілих”..

Познайомились ми з Анатолієм коли відвідували Балог Світлану в лікарні , і під час розмови з реабілітологом запитали в неї, чи є в них такі люди яких ніхто не відвідує? Вона відразу відвела нас в палату до Анатолія, де ми вже ближче з ним познайомились та обмінялись контактами .

Через пару днів ми йому зателефонували (на той момент він був вже дома ) хоча мав залишитись ще в лікарні бо цілком не одужав, і в той же день відвідали його та подивились умови в яких він проживає . Зустріла нас його 93-річна мама з якою він проживає, вона ледь ходить, так як він після інсульту взагалі ходити не може, навіть прикладає певних зусиль щоб сісти .
Як виявилось з ними живе його рідний брат зі своєю співмешканкою, але вони часто випивають і належного догляду, нажаль, за ними немає . Впродовж нашої розмови, як він розповідав, приходили до них з соц служби, але нажаль і вони не зробили певних дій, тільки забрали направлення від лікаря і через це він немав певного лікування .
Незабаром ми поїхали в лікарню, щоб нам повторно роздрукували виписку з лікарні, які саме йому потрібні ліки. Замовили в аптеці, і через деякий час вже з препаратами заїхали до нього до дому. Розписали коли, і як приймати ці препарати, так як після інсульту він частково втрачає пам’ять .

Саме велике бажання в них є те, щоб їх оформили в будинок для престарілих, тому що самі за собою вони доглядати не в силах. На сьогоднішній день хтось із рідних Анатолія цим займається, і діло рухається вперед, ми поки не вмішуємось.
❗️Можливо серед вас є ті , які б прискорили та допомогли в цьому питанні ?

Але поки вони дома, ми будемо їх підримувати продуктами , ліками , та підбадьорювати добрим словом ❤️
✋Ви також можете простерти руку помічі, і допомогти цим добрим людям. (Деталі в особисті повідомлення)

Наші програми