Звіт за пророблену роботу в травні

В травні наш фонд проробив дуже багато роботи. І ми б хотіли поділитися з вам проробленою роботою за місяць:

🥕🍞Нашою командою волонтерів склали та видали 80 щомісячних продуктових наборів для опікуваних.

👨‍👩‍👧‍👦Навідали, поспілкувалися , допомогли 30 родинам та домовилися про майбутню допомогу.

💊🩺Безкоштовно ліки отримало: 13 людей

🎂🥳Привітали з днем народження: дівчинку Ніну, дівчинку Вікторію, хлопчика Марка, дідуся Вільмаша, дідуся Павла (детальніше за посиланням: https://rukadopomogy.com/zvit-za-traven/ )

👼Допомогли з підгузками: 5 родинам

🏠Допомагали оплачувати комунальні послуги та облаштовувати жилі приміщення.

🍲🥘Кожного дня годували обідами наших підопічних. Відвідувало обіди 30 людей та було видано близько 700 порцій.

🛁13 раз підопічні приймали душ. Та 10 раз прали одяг

🎉👼 Разом з іншими громадськими організаціями і фондами підготували та провели свято на день захисту діток. Наші волонтери провели два майстер-класи по ліпці з глини та квілінг. Також займалися аквагримом та обмалювали дуже багато діток. Також організували для діток караоке та дали можливість зачитати віршики всім бажаючим. Свято пройшло на вищому рівні, було багато діток, посмішок та призів.

👦🧑🏻‍🦽Допомогали хлопцю Валентину. Через нещасний випадок (втоплення) був у комі більше 3-х місяців, пізніше було виявлено ушкодження 73% кори головного мозку. Хлопец пересувається тільки на інвалідній коляскі, не говорить та сам важко їсть. Проживає з мамою, яка випиває. Тому часто його до себе забирає тітка, яка допомагає їм хоча сама є пенціонеркою. Було провідано їх із невеличким подарунком та зібрано продуктовий пакунок. Хлопець щиро тішився та був радий приїзду гостей.

Організували та відвезли бабусю Ірину до сина, з яким вони не бачилися 2 роки. Він вже довгий час перебуває в психоневрологічному інтернаті. Чоловікові 55 років і в нього діагноз олігофренія в стадії дебільності. Ми закупили різні смаколики, взяли обід з Фединця, організували машину для бабусі та поїхали в інтернат.

🚰 Одній родині де троє діток організували проведення води в будинок, яке ще доробляється. І закупили підгузки і солодощі для малечі🍭

💉Одному чоловіку домовилися про стаціонарне лікування, безкоштовне обстеження щитовидки, заплатили за аналізи (на тиреїдну панель, контроль інсулінорезистентності)та купили ліки для нього.

💊Дівчинці Ільяні закупили ліки, надали консультації епілептолога-невролога, та безкоштовно зробили МРТ і ЕЕГ

☎️📲Зі всіма підопічними протягом місяця були в режимі телефонного зв’язку.

Дякуємо всім, хто допомагав нашому фонду, всім волонтерам і тим, хто допомагав речами, продуктами та фінансово. Ми віримо, що з кожним місяцем ми будемо могти допомагати ще більшій кількості людей🤗

Наші програми